Planhyvlad List Grimslöv Trä List 27x69x900 mm Obehandlad
Lägsta totalpris 425:-
85 kr/st30 dagars prisgaranti

Planhyvlad List Grimslöv Trä List 27x69x900 mm Obehandlad
5 st / 425 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Planhyvlad List Grimslöv Trä List 27x69x900 mm Obehandlad är en list i obehandlad planhyvlad furu. Planhyvlad furu kan användas till snickerier där finare finish önskas.
Varumärke
Grimslöv Trä & ListBeskrivning
Planhyvlad List Grimslöv Trä List 27x69x900 mm Obehandlad är en list i obehandlad planhyvlad furu. Planhyvlad furu kan användas till snickerier där finare finish önskas.
Egenskaper
| Varumärke | Grimslöv Trä & List |
| Art.Nr. | RE2769KI2 |
| Tjocklek | 27 mm |
| Produkttyp | Planhyvlat |
| Höjd | 69 mm |
| Längd | 900 mm |
| Material | Trä |
| Yta | Obehandlad |
| Träslag | Furu |
