Planhyvlat Virke CENT Obehandlad15x70x2400 mm
Pris/frp 495:-
41,25 kr/lpm30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
70 mm

Obehandlad
15x70x2400 mm
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Planhyvlat virke som är hyvlat på alla sidor, av furu med få kvistar. Denna hyvlade trävara lämpar sig för alla byggkonstruktioner och interiörer. Bra råvara och noggrann kontroll garanterar ett bra slutresultat. Produktens trärena yta kan du behandla på önskat sätt och till önskad nyans.
Varumärke
CENTBeskrivning
Planhyvlat virke som är hyvlat på alla sidor, av furu med få kvistar. Denna hyvlade trävara lämpar sig för alla byggkonstruktioner och interiörer. Bra råvara och noggrann kontroll garanterar ett bra slutresultat. Produktens trärena yta kan du behandla på önskat sätt och till önskad nyans.
Egenskaper
| Varumärke | CENT |
| Art.Nr. | 52012 |
| Bredd | 70 mm |
| Tjocklek | 15 mm |
| Färg | Trä/natur |
| Typ | Planhyvlat |
| Material | Furu |
| Ytbehandling | Obehandlad |
| Längd | 2,4 m |
| Dimension | 15x70x2400 mm |
| Längd | 2400 mm |
| Antal | 12 lpm/frp |
| Antal | 5 st/frp |
| EAN-nr | 6418227520128 |
