Skarvlist Lundbergs HerrgårdGrå
Rek. pris 279 kr
242 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå

Herrgård
Grå
242 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Skarvlist Lundbergs Herrgård är en skarvlist som används när panel Herrgård byggs på höjden. Denna list är gjord av FSC-certifierad, färdigmålad MDF.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Skarvlist Lundbergs Herrgård är en skarvlist som används när panel Herrgård byggs på höjden. Denna list är gjord av FSC-certifierad, färdigmålad MDF.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 19623 |
| Tjocklek | 11 mm |
| Färg | Grå |
| Typ | Skarvlist |
| Höjd | 50 mm |
| Längd | 2400 mm |
| Material | Mdf |
| Serie | Herrgård |
| Antal | 1 st/frp |
| Listtyp | Skarvlist |
| EAN-nr | 7392118196236 |
