Sockel Kährs 19x40 mm Ek Nouveau Blonde
263 kr
229 krSpara 13 %Kampanj54 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

19x40 mm Ek Nouveau Blonde
229 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Fanrade socklar ger design och stil till ditt Kährsgolv. Dessa prisvärda socklar finns i många olika träslag och dekorer. Passar till alla golvtjocklekar.
Varumärke
KährsBeskrivning
Fanrade socklar ger design och stil till ditt Kährsgolv. Dessa prisvärda socklar finns i många olika träslag och dekorer. Passar till alla golvtjocklekar.
Recensioner
Sonja MVerifierad köpare
för 4 månader sedanPassade toppen till vårt Parkettgolv. Snabb och bra leverans.
+ Lätt att hantera
Inga-Lill JVerifierad köpare
för 4 år sedanFungerade utmärkt både till golvmaterialet och dörrlister.
+ Låg list pga ombyggnad
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
| Art.Nr. | 452197 |
| Bredd | 19 mm |
| Färg | Ek |
| Typ | Sockel |
| Höjd | 40 mm |
| Listtyp | Golvsockel |
| Tillverkarens Art.Nr. | 70244024EKBL |
| Längd | 2400 mm |
| EAN-nr | 7393969238281 |
