Sockel Kährs 19x40 mm Nouveau Gray/alloy
263 kr
219 krSpara 17 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

19x40 mm Nouveau Gray/alloy
219 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Fanrade socklar ger design och stil till ditt Kährsgolv. Dessa prisvärda socklar finns i många olika träslag och dekorer. Passar till alla golvtjocklekar.
Varumärke
KährsBeskrivning
Fanrade socklar ger design och stil till ditt Kährsgolv. Dessa prisvärda socklar finns i många olika träslag och dekorer. Passar till alla golvtjocklekar.
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
| Art.Nr. | 70244024EKGA |
| Bredd | 19 mm |
| Färg | Grå |
| Typ | Sockel |
| Tillverkarens Art.Nr. | 70244024EKGA |
| Listtyp | Golvsockel |
| Höjd | 40 mm |
| Längd | 2400 mm |
| EAN-nr | 7393969238274 |
