Trappnos Kährs 40x56 mm Brighton/portofino/sorrento Mattlack
757 kr
589 krSpara 22 %Kampanj53 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

40x56 mm Brighton/portofino/sorrento Mattlack
589 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Trappnos används där golvet går ut mot en trappa för att ge en avslutning utan nivåskillnad. Denna trappnos integreras i Kährs Original 15 mm med not fjäder.
Varumärke
KährsBeskrivning
Trappnos används där golvet går ut mot en trappa för att ge en avslutning utan nivåskillnad. Denna trappnos integreras i Kährs Original 15 mm med not fjäder.
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
| Art.Nr. | 452202 |
| Bredd | 40 mm |
| Färg | Ek |
| Typ | Trappnos |
| Material | Trä |
| Träslag | Ek |
| Höjd | 56 mm |
| Listtyp | Trappnos |
| Tillverkarens Art.Nr. | 702812EKBR |
| Längd | 1200 mm |
| EAN-nr | 7393969216821 |
