Trappnos Kährs 60x35 mm Ek Nouveau White/Frost
649 kr/mPris/frp 1 004,67:-
549 kr/mSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

60x35 mm Ek Nouveau White/Frost
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Trappnos används där golvet går ut mot en trappa för att ge en avslutning utan nivåskillnad. Denna trappnos integreras i Kährs Original 15 mm med Woodloc-fog.
Varumärke
KährsBeskrivning
Trappnos används där golvet går ut mot en trappa för att ge en avslutning utan nivåskillnad. Denna trappnos integreras i Kährs Original 15 mm med Woodloc-fog.
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
| Art.Nr. | 7028018EK5V |
| Produkttyp | Trappnos |
| Höjd | 60 mm |
| Längd | 1830 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 7028018EK5V |
| Material | Trä |
| Träslag | Ek |
| EAN-nr | 7393969238175 |

