Trappnos Kährs Massiv 40x56 mm Kährs Original 15 mm TG Ask Lack
699 kr/mPris/frp 706,80:-
589 kr/mSpara 16 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Massiv 40x56 mm Kährs Original 15 mm TG Ask Lack
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Trappnos används där golvet går ut mot en trappa för att ge en avslutning utan nivåskillnad. Denna trappnos integreras i Kährs Original 15 mm med not fjäder.
Varumärke
KährsBeskrivning
Trappnos används där golvet går ut mot en trappa för att ge en avslutning utan nivåskillnad. Denna trappnos integreras i Kährs Original 15 mm med not fjäder.
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
| Art.Nr. | 702812AK50 |
| Tjocklek | 56 mm |
| Bredd | 40 mm |
| Typ | Trappnos |
| Höjd | 56 mm |
| Längd | 1200 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 702812AK50 |
| Material | Trä |
| Listtyp | Trappnos |
| Träslag | Ask |
| EAN-nr | 7393969216845 |
