Trappnos Kährs Massiv 57x27 mm Kährs Linnea 7 mm Woodloc Ek Lack 12
519 kr/mPris/frp 1 149,60:-
479 kr/mSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Massiv 57x27 mm Kährs Linnea 7 mm Woodloc Ek Lack 12
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Trappnos används där golvet går ut mot en trappa för att ge en avslutning utan nivåskillnad. Denna trappnos integreras i Kährs Linnea 7 mm med Woodloc-fog.
Varumärke
KährsBeskrivning
Trappnos används där golvet går ut mot en trappa för att ge en avslutning utan nivåskillnad. Denna trappnos integreras i Kährs Linnea 7 mm med Woodloc-fog.
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
| Art.Nr. | 7038012EK50 |
| Tjocklek | 27 mm |
| Bredd | 57 mm |
| Produkttyp | Trappnos |
| Höjd | 27 mm |
| Längd | 2400 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 7038012EK50 |
| Material | Trä |
| Listtyp | Trappnos |
| Träslag | Ek |
| EAN-nr | 7393969207843 |

