Tröskel Bjelin Powder white
849 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Den här tröskeln är tillverkad av FSC-certifierad massiv ek, vilket garanterar ett ansvarsfullt skogsbruk. Den falsade tröskeln ger en tätare anslutning mellan dörrbladet och tröskeln, vilket förbättrar ljudisoleringen när dörren är stängd.
Varumärke
BjelinBeskrivning
Den här tröskeln är tillverkad av FSC-certifierad massiv ek, vilket garanterar ett ansvarsfullt skogsbruk. Den falsade tröskeln ger en tätare anslutning mellan dörrbladet och tröskeln, vilket förbättrar ljudisoleringen när dörren är stängd.
Egenskaper
| Varumärke | Bjelin |
| Art.Nr. | 238194 |
| Tjocklek | 23 mm |
| Bredd | 93 mm |
| Typ | Tröskel |
| Ytbehandling | Mattlack |
| Längd | 830 mm |
| EAN-nr | 3856018010909 |
