Tröskelplatta Bjelin Powder white
749 kr
699 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Den här tröskeln är tillverkad av FSC-certifierad massiv ek, vilket garanterar ett ansvarsfullt skogsbruk. Tröskeln ger god tillgänglighet för personer med funktionshinder, täcker glipan mellan golv och dörrkarm samt möjliggör ventilation under dörren.
Varumärke
BjelinBeskrivning
Den här tröskeln är tillverkad av FSC-certifierad massiv ek, vilket garanterar ett ansvarsfullt skogsbruk. Tröskeln ger god tillgänglighet för personer med funktionshinder, täcker glipan mellan golv och dörrkarm samt möjliggör ventilation under dörren.
Egenskaper
| Varumärke | Bjelin |
| Art.Nr. | 238188 |
| Tjocklek | 9 mm |
| Bredd | 93 mm |
| Typ | Tröskel |
| Ytbehandling | Mattlack |
| Längd | 930 mm |
| EAN-nr | 3856018010817 |
