



Dörrtröskel HaboEkerö Ek 75 mmLängd: 1000 mm, Utförande: Ek
452 kr
30 dagars prisgaranti
Bredd
Längd

Ekerö Ek 75 mm
Längd: 1000 mm, Utförande: Ek 452 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Dörrtröskel i massiv lackerad ek som levereras oborrad för montering med sättlim.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
|---|---|
| Art.Nr. | 17407 |
| Utförande | Ek |
| Bredd | 90 mm |
| Produkttyp | Dörrtröskel |
| Längd | 1000 mm |
| Material | Ek |
| Höjd | 9 mm |
| EAN-nr | 7317900174070 |
