
Nivålist KährsMassivMassiv Nivålist Ek Mattlack BxH 42x12 mm
249 kr/m 259 kr/mPris/frp 597,60:-
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Bredd
Färg
Passar till
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Massiv nivålist från Kährs. Nivålister används för att ge en smidig övergång mellan golvytor i olika höjder.
Säljes i 2400 mm längder.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
|---|---|
| Art.Nr. | 7036024EK10 |
| Bredd | 42 mm |
| Färg | Ek |
| Typ | Massiv Nivålist |
| Passar till | Mattlack |
| Höjd | 12 mm |
| Storlek | BxH 42x12 mm |
| Material | Massiv |
| Listtyp | Nivålist |
| Längd | 2400 mm |
| EAN-nr | 7393969217088 |
