Taklist CENT BastuSvart
Pris/frp 289:-
30,10 kr/lpm30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Bastu
Svart
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Denna bastulist är lämplig både för våta och torra utrymmen. Bra råvara och noggrann kontroll garanterar ett bra slutresultat.
Varumärke
CENTBeskrivning
Denna bastulist är lämplig både för våta och torra utrymmen. Bra råvara och noggrann kontroll garanterar ett bra slutresultat.
Egenskaper
| Varumärke | CENT |
| Art.Nr. | 1515JOKIH |
| Tjocklek | 14 mm |
| Bredd | 21 mm |
| Färg | Svart |
| Typ | Taklist |
| Ytbehandling | Bastuskyddad |
| Längd | 2,4 m |
| Längd | 2400 mm |
| Material | Furu |
| Antal | 9,6 lpm/frp |
| Antal | 4 st/frp |
| Dimension | 14x21x2400 mm |
| EAN-nr | 6418227011220 |
