Taklist Grimslöv Trä & List 21x43 mm Obehandlad
Lägsta totalpris 267:-
89 kr/st30 dagars prisgaranti

21x43 mm Obehandlad
3 st / 267 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Taklist Grimslöv Trä & List 21x43 mm Obehandlad täcker skarven i övergången mellan vägg och tak. De ger rummet ett komplett intryck och fästs vanligtvis med dyckert.
Varumärke
Grimslöv Trä & ListBeskrivning
Taklist Grimslöv Trä & List 21x43 mm Obehandlad täcker skarven i övergången mellan vägg och tak. De ger rummet ett komplett intryck och fästs vanligtvis med dyckert.
Egenskaper
| Varumärke | Grimslöv Trä & List |
| Art.Nr. | DE2143KI6 |
| Tjocklek | 21 mm |
| Bredd | 43 mm |
| Produkttyp | Taklist |
| Material | Furu |
| Längd | 2400 mm |
| Yta | Obehandlad |
