Taklist Lundbergs Gianna
Lägsta totalpris 1 156:-
289 kr/stSe priset!
30 dagars prisgaranti

Gianna
4 st / 1 156 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Tillverkad i polystyren.
Övrigt: Utjämna eventuella skarvar med latex. Monteras med monteringslim. Måla med vattenbaserad färg.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 18327 |
| Djup | 35 mm |
| Produkttyp | Taklist |
| Höjd | 75 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Material | Polystyren |
| Serie | Gianna |
| EAN-nr | 3250790048073 |

