Taklist Lundbergs Giselle
Lägsta totalpris 1 036:-
259 kr/stSe priset!
30 dagars prisgaranti

Giselle
4 st / 1 036 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Tillverkad i polystyren.
Övrigt: Utjämna eventuella skarvar med latex. Monteras med monteringslim. Måla med vattenbaserad färg.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 18324 |
| Djup | 70 mm |
| Typ | Taklist |
| Material | Polystyren |
| Längd | 2000 mm |
| Serie | Giselle |
| Höjd | 80 mm |
| EAN-nr | 3250790048035 |

