


Badrumströskel SveadörrenBredd: 100 cm, Karmdjup: 92 mm
449 kr
30 dagars prisgaranti
Bredd Modulmått
Djup

Badrumströskel Sveadörren
Bredd: 100 cm, Karmdjup: 92 mm 449 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Badrumströskel 25 mm från Sveadörren.
Egenskaper
| Varumärke | Sveadörren |
|---|---|
| Art.Nr. | MGF 099 R9E HWHW WD |
| Bredd Modulmått | 100 cm |
| Djup | 92 mm |
| Färg | Ek |
| Typ | Tröskel |
| Tillverkarens Art.Nr. | MGF 099 R9E HWHW WD |
| Listtyp | Tröskel |
| Höjd | 25 mm |
