Badrumströskel Swedoor EkBxHxD: 100x22x147 mm, Ek, Enkeldörr
507 kr
480 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd Modulmått:
100 cm
Djup:
147 mm

Ek
BxHxD: 100x22x147 mm, Ek, Enkeldörr
480 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Badrumströskel för uppvik av plastmatta eller tätskikt under klinkergolv. Ger ventilationsspringa under dörrbladet.
OBS! beställningsmåtten är modulmått.
OBS! beställningsmåtten är modulmått.
Varumärke
SwedoorBeskrivning
Badrumströskel för uppvik av plastmatta eller tätskikt under klinkergolv. Ger ventilationsspringa under dörrbladet.
OBS! beställningsmåtten är modulmått.
OBS! beställningsmåtten är modulmått.
Dokument
Recensioner
AnnaVerifierad köpare
för 4 månader sedanSnygg och prisvärd tröskel.
Egenskaper
| Varumärke | Swedoor |
| Art.Nr. | 03354300 |
| Bredd Modulmått | 100 cm |
| Djup | 147 mm |
| Färg | Ek |
| Typ | Tröskel |
| Passar till | Enkeldörr |
| Höjd | 22 mm |
| Listtyp | Tröskel |
| EAN-nr | 7393993082386 |
