
Badrumströskel SwedoorEkBxHxD: 120x9x75 mm, Ek, Halvparinnerdörr
474 kr
30 dagars prisgaranti
Bredd Modulmått
Djup

Ek
BxHxD: 120x9x75 mm, Ek, Halvparinnerdörr 474 kr
- Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Badrumströskel för uppvik av plastmatta eller tätskikt under klinkergolv. Ger ventilationsspringa under dörrbladet.
OBS! beställningsmåtten är modulmått.
OBS! beställningsmåtten är modulmått.
Egenskaper
| Varumärke | Swedoor |
|---|---|
| Art.Nr. | 03360112 |
| Bredd Modulmått | 120 cm |
| Djup | 75 mm |
| Färg | Ek |
| Typ | Tröskel |
| Passar till | Halvparinnerdörr |
| Höjd | 9 mm |
| Listtyp | Tröskel |
| EAN-nr | 7393993175798 |
