Badrumströskel Swedoor EkBxHxD: 70x22x93 mm, Ek, Enkeldörr
255 kr
201 krSpara 21 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd Modulmått:
70 cm
Djup:
93 mm

Ek
BxHxD: 70x22x93 mm, Ek, Enkeldörr
201 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Badrumströskel för uppvik av plastmatta eller tätskikt under klinkergolv. Ger ventilationsspringa under dörrbladet.
OBS! beställningsmåtten är modulmått.
OBS! beställningsmåtten är modulmått.
Varumärke
SwedoorBeskrivning
Badrumströskel för uppvik av plastmatta eller tätskikt under klinkergolv. Ger ventilationsspringa under dörrbladet.
OBS! beställningsmåtten är modulmått.
OBS! beställningsmåtten är modulmått.
Dokument
Recensioner
AnnaVerifierad köpare
för 4 månader sedanSnygg och prisvärd tröskel.
Egenskaper
| Varumärke | Swedoor |
| Art.Nr. | 03353570 |
| Bredd Modulmått | 70 cm |
| Djup | 93 mm |
| Färg | Ek |
| Produkttyp | Tröskel |
| Fungerar till | Enkeldörr |
| Höjd | 22 mm |
| Listtyp | Tröskel |
| EAN-nr | 7393993054208 |
