Falsad Tröskelplatta Sveadörren EkBxD 90x14,7 cm
351 kr
250 krSpara 29 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
90 cm
Djup:
147 mm

Ek
BxD 90x14,7 cm
250 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 8-10 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
SveadörrenBeskrivning
Falsad tröskelplatta till innerdörrar.
Egenskaper
| Varumärke | Sveadörren |
| Art.Nr. | 92273132 |
| Bredd | 90 cm |
| Djup | 147 mm |
| Färg | Ek |
| Typ | Tröskel |
| Listtyp | Tröskel |
| Höjd | 22 mm |

