Kährs Massiv Kvartsstav 14x14 mm Ek
115 kr
30 dagars prisgaranti

Massiv Kvartsstav 14x14 mm Ek
115 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Massiva socklar är kronan på verket på ditt Kährsgolv. De är gjorda av massivt ädelträ och finns i varierande utföranden, stilar och färger för att passa din smak. Passar till alla golvtjocklekar.
Varumärke
KährsBeskrivning
Massiva socklar är kronan på verket på ditt Kährsgolv. De är gjorda av massivt ädelträ och finns i varierande utföranden, stilar och färger för att passa din smak. Passar till alla golvtjocklekar.
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
| Art.Nr. | 702124EK50 |
| Tjocklek | 14 mm |
| Bredd | 14 mm |
| Typ | Kvartsstav |
| Tillverkarens Art.Nr. | 702124EK50 |
| Material | Trä |
| Träslag | Ek |
| Höjd | 14 mm |
| Längd | 2400 mm |
| EAN-nr | 7393969209137 |
