
RundstavGrimslöv Trä List 10 mm Obehandlad900 mm
15 kr/stLägsta totalpris 300:-
30 dagars prisgaranti
Längd

Rundstav Grimslöv Trä List 10 mm Obehandlad
900 mm20 st
300 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Rundstav Grimslöv Trä List 10 mm Obehandlad är en rundstav som kan användas som garderobstång, ben eller trappräcke. Rundstaven är tillverkad i obehandlad furu.
Egenskaper
| Varumärke | Grimslöv Trä & List |
|---|---|
| Art.Nr. | RU1010KI2 |
| Tjocklek | 10 mm |
| Bredd | 10 mm |
| Produkttyp | Rundstav |
| Längd | 900 mm |
| Material | Furu |
| Yta | Obehandlad |