Regel 45x70 mm G4-2Längd: 4,8 meter
Pris/st 185:-
38,54 kr/lpm30 dagars prisgaranti
Vald variant
Längd:
4,8 m
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

Regel 45x70 mm G4-2
Längd: 4,8 meter
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 699 kr
Handelssorterat virke med hög finish. Ej hållfasthetssorterat. Hyvlad på alla fyra sidorna för att erhålla exakt tvärsnittsmått.
Varumärke
ÖvrigtBeskrivning
Handelssorterat virke med hög finish. Ej hållfasthetssorterat. Hyvlad på alla fyra sidorna för att erhålla exakt tvärsnittsmått.
Egenskaper
| Varumärke | Övrigt |
| Art.Nr. | 081704507048 |
| Bredd | 75 mm |
| Färg | Trä/natur |
| Typ | Regel |
| Dimension | 45x70x4800 mm |
| Längd | 4,8 m |
| Längd | 4800 mm |
| EAN-nr | 0840457048 |
