




Vangstycke NSH4 steg
329 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Med hortus vangstycken kan du bygga precis den trappa du behöver. våra vangstycken är tillverkade av tryckimpregnerad furu i tjockleken 45 mm. stegdjupet är 25 cm och steghöjden 17 cm, vilket ger en trappökning på 34 grader. trä för de enskilda stegen köps i ditt lokala byggvaruhus och vi rekommenderar ett spann på 60 cm mellan vangstyckena. välj mellan 2, 3, 4, 5, 6 och 7 steg.
Varumärke
Beskrivning
Med hortus vangstycken kan du bygga precis den trappa du behöver. våra vangstycken är tillverkade av tryckimpregnerad furu i tjockleken 45 mm. stegdjupet är 25 cm och steghöjden 17 cm, vilket ger en trappökning på 34 grader. trä för de enskilda stegen köps i ditt lokala byggvaruhus och vi rekommenderar ett spann på 60 cm mellan vangstyckena. välj mellan 2, 3, 4, 5, 6 och 7 steg.
specifikationer
- färg: natur
- material: trä
- produktdjup cm: 4.5 cm
- färg: natur
- material: trä
- produktdjup cm: 4.5 cm
Egenskaper
| Varumärke | NSH |
|---|---|
| Art.Nr. | 801-104 |
| Bredd | 100 cm |
| Djup | 1000 mm |
| Färg | Natur |
| Produkttyp | Vangstycke |
| Material | Furu |
| Djup | 1000 cm |
| Höjd | 680 mm |
| Längd | 4,5 cm |
| Vikt | 7,7 kg |
| EAN-nr | 5705858050546 |