
Innerdörrskarm LeksandsdörrenBxH: 7x21, Karmdjup: 118 mm, Kritvit, NCS S 0500-N
2 170 kr
30 dagars prisgaranti
Höjd Modulmått
Bredd Modulmått
Färg: Kritvit
Djup

Innerdörrskarm Leksandsdörren
BxH: 7x21, Karmdjup: 118 mm, Kritvit, NCS S 0500-N2 170 kr
- Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Innerdörrskarm med tätlist och snap-in gångjärn från Leksandsdörren.
Egenskaper
| Varumärke | Leksandsdörren |
|---|---|
| Art.Nr. | 0721IK118TP120 |
| Höjd Modulmått | 210 cm |
| Bredd Modulmått | 70 cm |
| Färg | Kritvit |
| Typ | Karm |
| Djup | 118 mm |
| NCS-Kulör | NCS S 0500-N |
| Gångjärn | Snap-In |







