Innerdörrskarm SveadörrenBxH: 100x210 cm, Karmdjup: 92 mm
1 579 kr
780 krSpara 51 %Kampanj53 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd Modulmått:
100 cm
Djup:
92 mm

Innerdörrskarm Sveadörren
BxH: 100x210 cm, Karmdjup: 92 mm
780 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Karmpaket Standard för innerdörr. Paketet Innehåller karm i vit NCS 0502-Y vilket inkluderar karmsidor, överstycke samt en 9 mm tröskel i ek. Karmsidorna är förborrade för karmskruv.
Varumärke
SveadörrenBeskrivning
Karmpaket Standard för innerdörr. Paketet Innehåller karm i vit NCS 0502-Y vilket inkluderar karmsidor, överstycke samt en 9 mm tröskel i ek. Karmsidorna är förborrade för karmskruv.
Recensioner
Jonas AVerifierad köpare
för 2 år sedanPrecis som utlovat.
Egenskaper
| Varumärke | Sveadörren |
| Art.Nr. | 451055528 |
| Höjd Modulmått | 210 cm |
| Bredd Modulmått | 100 cm |
| Djup | 92 mm |
| Färg | Vit |
| Typ | Innerdörrskarm |
| Tillverkarens Art.Nr. | MGF 099 C9E HWHW WD |
| Tröskel | Tröskelplatta 9 mm |
| NCS-Kulör | S-0502-Y |


