Innerdörrskarm Swedoor Clever-LineBxH: 80x210 cm, Vit, S-0502-Y, Tröskelplatta 9 mm, Karmdjup: 93 mm
739 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
80 cm
Höjd:
210 cm
Djup:
93 mm
Färg:
Vit, S-0502-Y
Tröskel:
Tröskelplatta 9 mm
Färgtillval KarmarFärgtillval Swedoor Karm NCS S-0500-N
380 kr
Clever-Line
BxH: 80x210 cm, Vit, S-0502-Y, Tröskelplatta 9 mm, Karmdjup: 93 mm
739 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
SwedoorBeskrivning
Karmsidor med snap-in-gångjärn, överstycke och tröskelplatta till Swedoor innerdörrar.
Genom att rama in din nya dörr med en lika ny och fräsch karm skapar du en stilfull helhet. Innerdörrskarmarna har justerbara snap-in-gångjärn för enkel montering.
Information
- Standardkulör vit (NCS 0502Y)
- 5 års garanti
Information
- Standardkulör vit (NCS 0502Y)
- 5 års garanti
Dokument
Recensioner
MagnusVerifierad köpare
för 3 månader sedanSom förväntat, lätt att installera och bra kvalitet.
Maria KVerifierad köpare
för 5 månader sedanÄr även denna gång nöjd med mitt köp hos er!
Egenskaper
| Varumärke | Swedoor |
| Art.Nr. | 03300380 |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 210 cm |
| Färg | Vit, S-0502-Y |
| Typ | Innerdörrskarm |
| Tröskel | Tröskelplatta 9 mm |
| Djup | 93 mm |
| Storlek | 8x21 |
| EAN-nr | 7393993030912 |

