Innerdörrskarm Swedoor Massiv VitBxH: 80x210, Karmdjup: 93mm, Vit S-0502-Y, Vänster, Brandklassning: Oklassad, Ljudklassning: Oklassad
1 785 kr
1 433 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd Modulmått:
80 cm
Karmdjup:
93 mm
Färg:
Vit
Brandklass:
Oklassad
Hängning:
Vänster
Ljudreduktion:
Oklassad dB

Massiv Vit
BxH: 80x210, Karmdjup: 93mm, Vit S-0502-Y, Vänster, Brandklassning: Oklassad, Ljudklassning: Oklassad
1 433 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Massivkarm förr massivdörrar, utrustad med tappbärande gångjärn och A-bleck. Komplett karmset inklusive 25 mm falsad tröskel i Ek, som alltid har karmdjup 93 mm oavsett vilket karmdjup resterande delar av karmen har. Finns i olika färger, brand- och ljudklassningar. Observera att både karm och dörr måste ha samma klassning för att uppmätt brand- och ljudmotstånd ska uppnås!
Varumärke
SwedoorBeskrivning
Massivkarm förr massivdörrar, utrustad med tappbärande gångjärn och A-bleck. Komplett karmset inklusive 25 mm falsad tröskel i Ek, som alltid har karmdjup 93 mm oavsett vilket karmdjup resterande delar av karmen har. Finns i olika färger, brand- och ljudklassningar. Observera att både karm och dörr måste ha samma klassning för att uppmätt brand- och ljudmotstånd ska uppnås!
Egenskaper
| Varumärke | Swedoor |
| Art.Nr. | 04900281 |
| Höjd Modulmått | 210 cm |
| Bredd Modulmått | 80 cm |
| Karmdjup | 93 mm |
| Färg | Vit |
| Typ | Karm |
| Brandklass | Oklassad |
| Hängning | Vänster |
| Ljudreduktion | Oklassad dB |
| NCS-Kulör | S-0502-Y |
| Utförande | Massiv |
| Serie | Advance-Line |
| Gångjärn | Tappbärande |
| EAN-nr | 7393978016603 |
