Innerdörrskarm Swedoor NCS-S 0500-NBxHxD:90x210x9,3 cm
883 kr
871 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
90 cm
Höjd:
210 cm
Djup:
93 mm

NCS-S 0500-N
BxHxD:90x210x9,3 cm
871 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
SwedoorBeskrivning
Karmsidor med snap-in-gångjärn, överstycke och tröskelplatta till Swedoor innerdörrar.
Genom att rama in din nya dörr med en lika ny och fräsch karm skapar du en stilfull helhet. Innerdörrskarmarna har justerbara snap-in-gångjärn för enkel montering.
Garanti
- 5 år
Garanti
- 5 år
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Swedoor |
| Art.Nr. | 03408709 |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 210 cm |
| Färg | Vit |
| Typ | Karm |
| Djup | 93 mm |
| NCS-Kulör | S-0500-N |
| EAN-nr | 7393993179161 |

