Karm Pardörr GK Door Obehandlad Furu
Rek. pris 1 075 kr
1 014 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
133 cm
Höjd:
200 cm

Obehandlad Furu
1 014 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
GK DoorBeskrivning
Karm 92mm i kvistig furu.Passar till snap-in gångjärn. För inomhusbruk. Obehandlad.
Egenskaper
| Varumärke | GK Door |
| Art.Nr. | KS9313320O |
| Bredd | 133 cm |
| Höjd | 200 cm |
| Färg | Ek |
| Typ | Parinnerdörrskarm |
| Gångjärn | Snap-In |
| Djup | 93 mm |

