Komplett Karm Br. Johansson Obehandlad FuruKarmset Obeh furu, 80x210x9,2 cm
819 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
80 cm
Höjd:
210 cm
Djup:
92 mm

Obehandlad Furu
Karmset Obeh furu, 80x210x9,2 cm
819 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Komplett karm inkl. tröskelplatta till alla Br. Johanssons innerdörrsmodeller. Med snap-in-gångjärn väljer ni själv hängning av dörren vid montering.
Varumärke
Br. JohanssonBeskrivning
Komplett karm inkl. tröskelplatta till alla Br. Johanssons innerdörrsmodeller. Med snap-in-gångjärn väljer ni själv hängning av dörren vid montering.
Recensioner
Thomas BVerifierad köpare
för 5 månader sedanHelheten. Bra service. Snabb leverans
+ Överensstämmer med bild på hemsidan
- Finns ingen
Stefan LVerifierad köpare
för 1 år sedanKänns gedigna och i bra trä. Blir spännande att se hur intrycket blir när allt är målat och klart.
Erik A AVerifierad köpare
för 8 år sedanEtt sidostycke var ordentligt krokigt . Ringde för att få byta men det var så omständligt så jag skaffade en sådan på annat ställe.
Egenskaper
| Varumärke | Br. Johansson |
| Art.Nr. | KS92O 0821B |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 210 cm |
| Färg | Obehandlad Furu |
| Typ | Karm |
| Vikt | 11 kg |
| Djup | 92 mm |
| Utförande | Kvistig |
