Komplett Karmset Diplomat med Tätning 118 mmKarmset BxHxD: 90x210x11,8 cm
2 012 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd Modulmått:
210 cm
Bredd Modulmått:
90 cm

med Tätning 118 mm
Karmset BxHxD: 90x210x11,8 cm
2 012 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Komplett Snap-In Karmset inklusive överstycke från Diplomat med 118 mm i djup.
OBS! Tröskel ingår EJ
OBS! Tröskel ingår EJ
Varumärke
DiplomatBeskrivning
Komplett Snap-In Karmset inklusive överstycke från Diplomat med 118 mm i djup.
OBS! Tröskel ingår EJ
OBS! Tröskel ingår EJ
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Diplomat |
| Art.Nr. | 92272193 |
| Höjd Modulmått | 210 cm |
| Bredd Modulmått | 90 cm |
| Karmdjup | 118 mm |
| Färg | Vit |
| Typ | Karm |
| Djup | 118 mm |
| Tröskel | Nej |
