Komplett Karmset Sveadörren med Tätning 118 mmKarmset BxHxD: 130x210x11,8 cm
2 224 kr
1 560 krSpara 30 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd Modulmått:
210 cm
Bredd Modulmått:
130 cm

med Tätning 118 mm
Karmset BxHxD: 130x210x11,8 cm
1 560 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 8-10 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett Snap-In Karmset inklusive överstycke från Sveadörren med 118 mm i djup.
OBS! Tröskel ingår EJ
OBS! Tröskel ingår EJ
Varumärke
SveadörrenBeskrivning
Komplett Snap-In Karmset inklusive överstycke från Sveadörren med 118 mm i djup.
OBS! Tröskel ingår EJ
OBS! Tröskel ingår EJ
Egenskaper
| Varumärke | Sveadörren |
| Art.Nr. | 92273151 |
| Höjd Modulmått | 210 cm |
| Bredd Modulmått | 130 cm |
| Karmdjup | 118 mm |
| Färg | Vit |
| Typ | Karm |
| Djup | 118 mm |
| Tröskel | Nej |
