Komplett Karmsett Sveadörren med Tätning 68 MmKarmset BxHxD: 100x210x6,8 cm
1 377 kr
960 krSpara 30 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd Modulmått:
210 cm
Bredd Modulmått:
100 cm

med Tätning 68 Mm
Karmset BxHxD: 100x210x6,8 cm
960 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 8-10 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett Snap-In Karmset inklusive överstycke från Sveadörren med 68 mm i djup.
OBS! Tröskel ingår EJ
OBS! Tröskel ingår EJ
Varumärke
SveadörrenBeskrivning
Komplett Snap-In Karmset inklusive överstycke från Sveadörren med 68 mm i djup.
OBS! Tröskel ingår EJ
OBS! Tröskel ingår EJ
Recensioner
Tomas PVerifierad köpare
för 1 år sedanLätt att montera , bra list gör att dörren stängs tyst .
+ Listen
Egenskaper
| Varumärke | Sveadörren |
| Art.Nr. | 92272207 |
| Höjd Modulmått | 210 cm |
| Bredd Modulmått | 100 cm |
| Karmdjup | 68 mm |
| Färg | Vit |
| Typ | Karm |
| Djup | 68 mm |
| Tröskel | Nej |
