Komplett Pardörrskarm Br. Johansson med Tätning VitKarmset Vit+Tätning, 133x210x9,2 cm
2 414 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
133 cm
Höjd:
210 cm
Djup:
92 mm

med Tätning Vit
Karmset Vit+Tätning, 133x210x9,2 cm
2 414 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Komplett karm med tätningslist inkl. tröskelplatta till alla Br. Johanssons innerdörrsmodeller. Med snap-in-gångjärn väljer ni själv hängning av dörren vid montering.
Varumärke
Br. JohanssonBeskrivning
Komplett karm med tätningslist inkl. tröskelplatta till alla Br. Johanssons innerdörrsmodeller. Med snap-in-gångjärn väljer ni själv hängning av dörren vid montering.
Egenskaper
| Varumärke | Br. Johansson |
| Art.Nr. | 15914 |
| Bredd | 133 cm |
| Höjd | 210 cm |
| Färg | Vit |
| Typ | Karm |
| Vikt | 11 kg |
| Djup | 92 mm |
| Utförande | Kvistfri |
| NCS-Kulör | S 0502-Y |
