Komplett Pardörrskarm Br. Johansson VitKarmset Vit, 160x200x6,8 cm
1 835 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
160 cm
Höjd:
200 cm
Djup:
68 mm

Vit
Karmset Vit, 160x200x6,8 cm
1 835 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Komplett karm inkl. tröskelplatta till alla Br. Johanssons innerdörrsmodeller. Med snap-in-gångjärn väljer ni själv hängning av dörren vid montering.
Varumärke
Br. JohanssonBeskrivning
Komplett karm inkl. tröskelplatta till alla Br. Johanssons innerdörrsmodeller. Med snap-in-gångjärn väljer ni själv hängning av dörren vid montering.
Egenskaper
| Varumärke | Br. Johansson |
| Art.Nr. | 15827 |
| Bredd | 160 cm |
| Höjd | 200 cm |
| Färg | Vit |
| Typ | Karm |
| Vikt | 11 kg |
| Djup | 68 mm |
| Utförande | Kvistfri |
| NCS-Kulör | S 0502-Y |
