Garageport Kaski Monza ObehandladBxH: 240x200 cm
19 298 kr
13 510 krSpara 30 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
240 cm
Höjd:
200 cm

Monza Obehandlad
BxH: 240x200 cm
13 510 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Kaskis garageportar är speciellt konstruerade för att tåla många öppningscykler. Levereras obehandlad. Ram av kvistfritt furu.
Varumärke
KaskiBeskrivning
Kaskis garageportar är speciellt konstruerade för att tåla många öppningscykler. Levereras obehandlad. Ram av kvistfritt furu.
Egenskaper
| Varumärke | Kaski |
| Art.Nr. | 19500-24x20 |
| Bredd | 240 cm |
| Höjd | 200 cm |
| Karmdjup | 94 mm |
| Glas | Nej |
| Serie | Racetrack |
| Färg | Obehandlad |
| Låskista | Assa 565 |
| Typ | Garagedörr |
| Tjocklek | 62 mm |
| Storlek | 2400x2000 |
| Beslag | Nej |
| U-Värde | 1 |
