
Garageport KaskiSilverstoneBxH: 250x200 cm, Vit
32 543 kr
30 dagars prisgaranti
Bredd
Höjd
Färg: S-0502-Y, Vit

Silverstone
BxH: 250x200 cm, Vit32 543 kr
- Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Kaskis garageportar är speciellt konstruerade för att tåla många öppningscykler. Lackerade vita som standard men går att få i andra kulörer. Ram av kvistfritt furu.
Egenskaper
| Varumärke | Kaski |
|---|---|
| Art.Nr. | 19501-25x20 |
| Bredd | 250 cm |
| Höjd | 200 cm |
| Färg | S-0502-Y, Vit |
| Karmdjup | 115 mm |
| Glas | Nej |
| Serie | Racetrack |
| NCS-Kulör | S-0502-Y |
| Låskista | Assa 565 |
| Typ | Garagedörr |
| Tjocklek | 40 mm |
| Storlek | 2500x2000 |
| Beslag | Nej |
| U-Värde | 0,8 |






