
Kornisch Br. JohanssonVitB: 72,5 cm, Vit
1 801 kr1 978 kr
Sänkt pris!
Spara 177 kr
30 dagars prisgaranti
Bredd Dörrblad

Vit
B: 72,5 cm, Vit1 801 kr
- Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Har ni inte utrymme för en vanlig dörr men vill inte gömma era fina dörrar i väggen? Med en utanpåliggande skjutdörr med kornisch får ni både och. Enkelt skjuter ni dörren åt sidan utan att gömma den.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Br. Johansson |
|---|---|
| Art.Nr. | 14112 |
| Bredd Dörrblad | 72,5 cm |
| Bredd | 80 cm |
| Typ | Skjutdörrsskena |
| Färg | Vit |
| NCS-Kulör | S 0502-Y |
| Vikt | 15 kg |
