Kornisch Br. Johansson VitB: 82,5 cm, Vit
1 978 kr
1 801 krSänkt pris!Spara 177 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd Dörrblad:
82,5 cm

Vit
B: 82,5 cm, Vit
1 801 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Har ni inte utrymme för en vanlig dörr men vill inte gömma era fina dörrar i väggen? Med en utanpåliggande skjutdörr med kornisch får ni både och. Enkelt skjuter ni dörren åt sidan utan att gömma den.
Varumärke
Br. JohanssonBeskrivning
Har ni inte utrymme för en vanlig dörr men vill inte gömma era fina dörrar i väggen? Med en utanpåliggande skjutdörr med kornisch får ni både och. Enkelt skjuter ni dörren åt sidan utan att gömma den.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Br. Johansson |
| Art.Nr. | 14113 |
| Bredd Dörrblad | 82,5 cm |
| Bredd | 90 cm |
| Typ | Skjutdörrsskena |
| Färg | Vit |
| NCS-Kulör | S 0502-Y |
| Vikt | 15 kg |
