
Pocketkarm GK Door123 mm Obehandlad FuruTxBxH: 12,3x100x210 cm, Furu
Rek. pris 3 894 kr
!
3 470 kr3 639 kr
Sänkt pris!
Behöver du hjälp med ditt köp?
?
Ring till våra produktrådgivare!30 dagars prisgaranti
Bredd

123 mm Obehandlad Furu
TxBxH: 12,3x100x210 cm, Furu3 470 kr
- Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Pocketkarm för infällning i vägg av skjutdörr. Inkl skjutdörrsskena och upphängningsbeslag.
Egenskaper
| Varumärke | GK Door |
|---|---|
| Art.Nr. | 3314 |
| Bredd | 100 cm |
| Höjd | 210 cm |
| Typ | Skjutdörrskarm |
| Färg | Furu |
| Passar till | Väggregel 95 mm |
| Djup | 123 mm |
