


Skjutdörrskarm Br. JohanssonObehandlad FuruBxHxD: 80x210x15 cm, Obehandlad Furu
3 752 kr4 318 kr
Spara 13 %
Kampanj
Behöver du hjälp med ditt köp?
?
Ring till våra produktrådgivare!30 dagars prisgaranti
Bredd
Djup

Obehandlad Furu
BxHxD: 80x210x15 cm, Obehandlad Furu3 752 kr
- Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Är dörren i vägen så fort ni öppnar den? Välj en infälld skjutdörr med pocketkarm!
Med en pocketkarm skjuter ni enkelt undan dörren, som försvinner in i väggen, när ni öppnar. Alla Br. Johanssons innerdörrsmodeller går att få som skjutdörrar. Med ett hakregellås går dörren att låsa och kan då även användas som toalettdörr.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Br. Johansson |
|---|---|
| Art.Nr. | 15572 |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 210 cm |
| Typ | Skjutdörrskarm |
| Färg | Obehandlad Furu |
| Djup | 150 mm |
| Vikt | 15 kg |
