Förrådsdörr Jabo 18° Rak Glas90x200, Höger
5 619 kr
5 545 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd Modulmått:
90 cm
Hängning:
Höger

18° Rak Glas
90x200, Höger
5 545 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Förrådsdörr från Jabo som är anpassad för friggebodar och förråd med ingen eller låg uppvärmning. Skillnaden mellan inne- och utetemperatur bör inte överstiga 18 grader.
Varumärke
JaboBeskrivning
Förrådsdörr från Jabo som är anpassad för friggebodar och förråd med ingen eller låg uppvärmning. Skillnaden mellan inne- och utetemperatur bör inte överstiga 18 grader.
OBS! Handtag och cylinder ingår inte.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 25523 |
| Bredd Modulmått | 90 cm |
| Höjd Modulmått | 200 cm |
| Serie | Dörr 18° |
| Färg | Obehandlad |
| Hängning | Höger |
| Handtag & Cylinder | Nej |
| Typ | Förrådsdörr |
| Höjd | 198,5 cm |
| Bredd | 88,5 cm |
| Material | Trä |
| Träslag | Furu |
| Djup | 10,5 cm |
| EAN-nr | 7393290255230 |

