Förrådsdörr Jabo 18° Rak Glas90x200, Vänster
5 545 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd Modulmått:
90 cm
Hängning:
Vänster

18° Rak Glas
90x200, Vänster
5 545 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Förrådsdörr från Jabo som är anpassad för friggebodar och förråd med ingen eller låg uppvärmning. Skillnaden mellan inne- och utetemperatur bör inte överstiga 18 grader.
Varumärke
JaboBeskrivning
Förrådsdörr från Jabo som är anpassad för friggebodar och förråd med ingen eller låg uppvärmning. Skillnaden mellan inne- och utetemperatur bör inte överstiga 18 grader.
OBS! Handtag och cylinder ingår inte.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 25524 |
| Bredd Modulmått | 90 cm |
| Höjd Modulmått | 200 cm |
| Serie | Dörr 18° |
| Färg | Obehandlad |
| Hängning | Vänster |
| Handtag & Cylinder | Nej |
| Typ | Förrådsdörr |
| Höjd | 198,5 cm |
| Bredd | 88,5 cm |
| Material | Trä |
| Träslag | Furu |
| Djup | 10,5 cm |
| EAN-nr | 7393290255247 |

