Kallförrådsdörr Swedoor I30BxH:80x190 Höger
2 590 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd Modulmått:
80 cm
Höjd Modulmått:
190 cm
Hängning:
Höger

I30
BxH:80x190 Höger
2 590 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Swedoors förrådsdörrar har mycket enkel isolering och bör endast användas för ouppvärmda utrymmen med liten eller ingen temperaturskillnad mellan inne och ute. Dörrarna är beklädda med klassisk furu, som måste behandlas före montering. Förrådsdörrarna levereras alltid monterade i karm.
Varumärke
SwedoorBeskrivning
Swedoors förrådsdörrar har mycket enkel isolering och bör endast användas för ouppvärmda utrymmen med liten eller ingen temperaturskillnad mellan inne och ute. Dörrarna är beklädda med klassisk furu, som måste behandlas före montering. Förrådsdörrarna levereras alltid monterade i karm.
Information
Karm: Obehandlad 105mm furukarm
2st blanka Tappbärande gångjärn, justerbara i höjdled (3248) med bakkantssäkring.
Karm: Obehandlad 105mm furukarm
2st blanka Tappbärande gångjärn, justerbara i höjdled (3248) med bakkantssäkring.
Dokument
Recensioner
köpare via nätetVerifierad köpare
för 2 månader sedanEn produkt med mycket låg/dålig kvalitet i synnerhet panelen som var sekunda kvalitet har insett vilken dålig kvalitet panelen haft har man INTE köpt produkten
Egenskaper
| Varumärke | Swedoor |
| Art.Nr. | 05527134 |
| Bredd Modulmått | 80 cm |
| Höjd Modulmått | 190 cm |
| Serie | Clever-Line |
| Färg | Obehandlad Furu |
| Karmdjup | 105 mm |
| Tjocklek | 47 mm |
| Storlek | 8x19 |
| Hängning | Höger |
| Handtag & Cylinder | Nej |
| Låskista | Assa 565 |
| Produkttyp | Enkeldörr |
| Glas | Nej |
| Tröskel | 105 mm |
| Gångjärn | Tappbärande |
| EAN-nr | 7393993122587 |
