Kallförrådsdörr Swedoor I40BxH:80x190 Höger
2 889 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd Modulmått:
80 cm
Hängning:
Höger
Tillbehör förrådFörrådspaket ASSA ABLOY Nickel Bas Komplett Låssats för Förråd
1 324 kr
I40
BxH:80x190 Höger
2 889 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Swedoors förrådsdörrar har mycket enkel isolering och bör endast användas för ouppvärmda utrymmen med liten eller ingen temperaturskillnad mellan inne och ute. Dörrarna är beklädda med klassisk furu, som måste behandlas före montering. Förrådsdörrarna levereras alltid monterade i karm.
Varumärke
SwedoorBeskrivning
Swedoors förrådsdörrar har mycket enkel isolering och bör endast användas för ouppvärmda utrymmen med liten eller ingen temperaturskillnad mellan inne och ute. Dörrarna är beklädda med klassisk furu, som måste behandlas före montering. Förrådsdörrarna levereras alltid monterade i karm.
Information
Karm: Obehandlad 105mm furukarm
2st blanka Tappbärande gångjärn, justerbara i höjdled (3248) med bakkantssäkring.
Karm: Obehandlad 105mm furukarm
2st blanka Tappbärande gångjärn, justerbara i höjdled (3248) med bakkantssäkring.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Swedoor |
| Art.Nr. | 05527214 |
| Bredd Modulmått | 80 cm |
| Höjd Modulmått | 190 cm |
| Serie | Clever-Line |
| Färg | Obehandlad Furu |
| Karmdjup | 105 mm |
| Tjocklek | 47 mm |
| Storlek | 8x19 |
| Hängning | Höger |
| Handtag & Cylinder | Nej |
| Låskista | Assa 565 |
| Produkttyp | Enkeldörr |
| Glas | Nej |
| Tröskel | 105 mm |
| Gångjärn | Tappbärande |
| EAN-nr | 7393993122747 |
