Varmförrådsdörr Kaski Botäkt ObehandladBxH: 90x200 cm, Högerhängd
10 893 kr
7 630 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd Modulmått:
90 cm
Höjd Modulmått:
200 cm
Hängning:
2. Högerhängd dörr

Botäkt Obehandlad
BxH: 90x200 cm, Högerhängd
7 630 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 299 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Förrådsdörr Kaski Botäkt är en stadig och stabil förrådsdörr i tidlös design. Dörrbladet har 50 mm ram av furulimträ, båda dörrsidorna har 12 mm furupanel, gummitätningslist i dörrbladet. 2-glas isolerruta med fast spröjs. Tål upp till 18 graders skillnad mellan ytter- och innertemperatur. Låskista Assa 565. Tröskel av obehandlad furu. 3 st gångjärn (ej justerbara). Dörrarna levereras obehandlade, lasyr kan fås på beställning (kontakta kundservice för tillägg och prisuppgift). Levereras utan beslag.
Varumärke
KaskiBeskrivning
Förrådsdörr Kaski Botäkt är en stadig och stabil förrådsdörr i tidlös design. Dörrbladet har 50 mm ram av furulimträ, båda dörrsidorna har 12 mm furupanel, gummitätningslist i dörrbladet. 2-glas isolerruta med fast spröjs. Tål upp till 18 graders skillnad mellan ytter- och innertemperatur. Låskista Assa 565. Tröskel av obehandlad furu. 3 st gångjärn (ej justerbara). Dörrarna levereras obehandlade, lasyr kan fås på beställning (kontakta kundservice för tillägg och prisuppgift). Levereras utan beslag.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Kaski |
| Art.Nr. | 19542-9x20H |
| Bredd Modulmått | 90 cm |
| Höjd Modulmått | 200 cm |
| Serie | Förrådsdörrar |
| Hängning | 2. Högerhängd dörr |
| Färg | Obehandlad Furu |
| Karmdjup | 92 mm |
| Tjocklek | 77 mm |
| Storlek | 9x19 |
| Handtag & Cylinder | Nej |
| Låskista | Assa 565 |
| Typ | Enkeldörr |
| Glas | Ja |
| Glastyp | Klarglas |
| Vikt | 55 kg |
| Beslag | Nej |
| Gångjärn | Tappbärande |
