Säkerhetshandtag HOPPE Tokyo 1710RH/93S 8/53 RaktF9 Rostfri Nyans
646 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
F9 Rostfri Nyans

Tokyo 1710RH/93S 8/53 Rakt
F9 Rostfri Nyans
646 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Säkerhetshandtag HOPPE Tokyo 1710RH/93S 8/53 Rakt är ett säkerhetshandtag till fönster och fönsterdörrar (HOPPE 93S). I kombination med 7-stifts ovalcylinder är det godkänt av Svenska Brand och Säkerhetscertifiering AB, standard SS3620 Klass B. Det uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig. Rakt, handtagssprint: 8 x 53 mm.
Varumärke
HOPPEBeskrivning
Säkerhetshandtag HOPPE Tokyo 1710RH/93S 8/53 Rakt är ett säkerhetshandtag till fönster och fönsterdörrar (HOPPE 93S). I kombination med 7-stifts ovalcylinder är det godkänt av Svenska Brand och Säkerhetscertifiering AB, standard SS3620 Klass B. Det uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig. Rakt, handtagssprint: 8 x 53 mm.
Egenskaper
| Varumärke | HOPPE |
| Art.Nr. | H1769997 |
| Höjd | 35 mm |
| Färg | F9 Rostfri Nyans |
| Serie | Tokyo |
| Typ | Säkerhetshandtag |
| Material | Aluminium |
| Djup | 120 mm |
| Längd | 240 mm |
| Låsbar | Ja |
| Handtag | Rakt |
| EAN-nr | 4012789428001 |
